Bezpieczne zakupy z gwarancją i bezproblemowym transportem.
Zbiorniki paliwowe najwyższej jakości!

Możesz być pewny, że dokonujesz zakupu od zaufanego partnera. Poznaj warunki handlowe i zasady transportu naszych zbiorników stalowych.

Typowe warunki handlowe

Po przeanalizowaniu zapytania przesłanego przez klienta przygotowujemy ofertę cenową zbiorników paliwowych oraz określamy wstępne warunki umowy. Następnie staramy się odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania klienta.

Po podpisaniu umowy, zamawiający zobowiązany jest do dokonania wpłaty aktywującej w wysokości 30% wartości zamówienia brutto – płatne w terminie ustalonym w umowie. 

Warto wspomnieć, że każdy zbiornik stalowy wykonywany jest indywidualnie według specyfikacji zamawiającego, jednak produkcja trwa zazwyczaj od 4 do 6 tygodni.  Przed wysyłką gotowego zbiornika klient dokonuje zapłaty pozostałej kwoty zamówienia. 

Transport zbiorników

Pomarol S.A. jest producentem zbiorników stalowych o różnym przeznaczeniu i gabarytach.  Firma posiada własny transport i dowozi zbiorniki na terenie całej Polski, zapewniając szybką i bezpieczną realizację zamówień. 

Masz pytania odnośnie produkcji zbiorników?

Chcesz zamówić nasze zbiorniki paliwowe lub uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń do naszego biura. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Gwarancja na zbiorniki paliwowe

Nasza gwarancja stanowi potwierdzenie wysokiej jakości i solidności zbiorników stalowych oferowanych przez firmę Pomarol S.A. Co ważne, jest ona również potwierdzeniem, że nasze zbiorniki paliwowe zostały wykonane zgodnie z odpowiednimi normami i spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa oraz standardy branżowe.

W ramach gwarancji zapewniamy pełne wsparcie w przypadku ewentualnych awarii lub uszkodzeń zbiorników stalowych. 

Zbiorniki stalowe podziemne

do 20 lat gwarancji

zbiorniki stalowe

Zbiorniki stalowe naziemne

do 5 lat gwarancji